Technická podpora pro PHP

Máte potíže s PHP? Potřebujete opravit něco na webu? Máte zájem o konzultaci? Hledáte doučování programování v Praze? Napište mi!

Kdo jsem

Jmenuji se Jan Barášek, v PHP programuji již 8 let a vyznám se v kompletní problematice tvorby webových stránek (HTML, CSS, BootStrap, JavaScript, jQuery, PHP, Nette, MySql, SEO, LaTeX, …).

Napsal jsem desítky menších webů a několik obrovských projektů, které možná znáte:

  • Mathematicator – Pomáháme učit matematiku online, obsahuje zabudovaný kvalitní online kalkulátor řešící všemožné matematické úlohy.
  • LearnTube – Český vzdělávací portál, kde se každý den naučíte něco nového prostřednictvím vi­deí.
  • Český neoficiální validátor webových stránek, zvládá automaticky zkontrolovat kompletní SEO celé stránky, měří rychlost zobrazení, sleduje uživatelský dojem, hledá důležité a fatální chyby v kódu, kontroluje pravopis.
  • Získej tělo – Portál o posilování, cvičení, zdravé stravě, online zápisník sportovních výsledků.
  • Celý tento web. ;)

Napište mi!

Žádný problém není neřešitelný. Ze všeho nejradši mám velké výzvy a složité úkoly.

Skype: baraja.cz E-mail: janbarasek@gmail.com nebo jan@baraja.cz Telefon: +420 777 528 002 (volejte o pracovní dny mezi 10:00 – 20:00). I bez kravaty to můžete myslet vážně, napište mi na Facebook.

Orientační ceník

Prvních 15 minut práce (většinou konzultace a doporučení) je zdarma. Poté si účtuji 100 Kč za každých 15 minut. Platí se předem převodem na můj bankovní účet. Celkovou částku vám také řeknu před zahájením práce.

Micro FAQ

Počítá se do ceny každá započatá čtvrthodina? – Jsme lidé a můžeme se domluvit. Pokud celkový čas přesáhne hranici čtvrthodiny jen o pár minut, tak to nebudu samozřejmě účtovat. Existují některé množstevní slevy, případně dlouhodobá spolupráce – Ano, moc rád spolupracuji na velkých projektech. Pokud máte zájem, napište mi. Vyřešíme to individuálně.

Sponzorované odkazy
Pomohl Vám tento článek?